O Mnie

my photo

Cześć, mam na imię Irena. Jestem magistrem dietetyki klinicznej i kucharzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Gotowanie od zawsze było moją największą pasją.

Kilka lat temu odkryłam magię zdrowego jedzenia i jego prozdrowotny wpływ na nasz organizm. Zaczęłam bardzo interesować się dietetyką i zdrowym trybem życia.

Polubiłam to na tyle, że postanowiłam powiązać swoje życie całkiem z dietetyką.

Ukończyłam studia w tym kierunku i jestem nastawiona całym sercem na to, aby pomagać innym poprawiać swoje samopoczucie i wygląd. Chcę wnieść do życia każdego swojego pacjenta kolejny kawałeczek szczęścia 😊

my photo 2

Układając diety staram się maksymalnie wykorzystywać swoją wiedzę kulinarną. Dbam o to, żeby każdy posiłek był dopasowany do potrzeb Pacjenta, jego preferencji smakowych i umiejętności kulinarnych.

Zawsze staram się, aby każde danie było łatwe i szybkie w przygotowaniu. Lubię eksperymentować z produktami i szukać nowych inspiracji.

Często w jadłospisach pojawiają się potrawy najbardziej nam znane z dzieciństwa, do których wprowadzam lekką modyfikację tak, by dostarczały jak największą korzyść dla organizmu.

Poza pracą stawiam na samorozwój, czerpiąc wiedzę z najnowszych badań naukowych, książek, uczestnictwach w kursach i konferencjach dietetycznych. W wolnym czasie poświęcam czas na sport i dobry odpoczynek 😊

Jeżeli chcesz wprowadzić zdrowe zmiany do swojego życia, zapraszam do kontaktu 😊

Napisz do mnie